מאמרים:
תחומי עיסוק:

תביעת תאונת עבודה


תביעת תאונת עבודה הינה תביעה אשר מיועדת לעובד שנפגע במסגרת עבודתו. כמו כן, מומלץ וחשוב במיוחד לתאם פגישת ייעוץ כבר בשלב הראשוני ביותר עם עורך דין מקצועי אשר מתמחה בנושאי נזיקין, ובנושא של תביעת תאונת עבודה בפרט. הסיטואציה של תאונת עבודה הינה רגישה ולא פשוטה עבור המבוטח ועבור משפחתו ופעמים רבות מדובר התהליך של תביעת תאונת עבודה הינו ארוך ומורכב. לכן עזרה של עורך דין מוסמך ובעל מיומנות משא ומתן מול חברת הביטוח והמוסד לביטוח לאומי, יכולה בהחלט להפוך את כל התהליך של תביעת תאונת עבודה לפשוט וקצר יותר. עו״ד נתן ראט בעל משרד עורכי דין מנוסה ומקצועי אשר מתמחה בתחומי נזיקין, ביטוח לאומי, דיני עבודה, תאונות דרכים, רשלנות רפואית, דיני עבודה פיטורין, דיני עבודה הריון, ביטוח אובדן כושר עבודה ועוד, ומעניקה ליווי צמוד, אישי ומקצועי לכל לקוח, עד לקבלת הפיצוי המגיע לו.

דיני עבודה פיטורין

דיני עבודה פיטורין הינו תחום רחב וגדול אשר דורש פעמים רבות איש מקצוע בעל ניסיון ומיומנות על מנת למנוע חיכוכים ופרוצדורות ארוכות. כמו כן, דיני העבודה הקיימים במדינת ישראל הינם קוגנטיים, המשמעות של כך היא כי מדובר בחוקים אשר אסור לוותר עליהם בשום סיטואציה.

דיני עבודה הריון

דיני עבודה הריון הינם חוקים ודינים אשר נועדו להגן על האישה בעת ההריון במקום עבודתה. למעשה, אסור למעביד לפטר את העובדת אשר בהריון, במידה ועבדה במקום העבודה הנוכחי תקופה של לפחות כשישה חודשים מלאים. אך למעשה, נשים רבות כיום אינן מכירות ומודעות לדיני העבודה ולכל הזכויות אשר מגיעות להן בתקופה של ההריון, וכמובן גם לאחר הלידה. כמו כן, גם מעסיקים רבים אינם מודעים לדיני העבודה, ולכן פעמים רבות מדובר בסיטואציות סבוכות. עו״ד נתן ראט מומחה בתחום זה אשר מחזיק בניסיון רב שנים ומנהל משרד עורכי דין מצליח.

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה הינו למעשה הביטוח החשוב ביותר, ובעל חשיבות כלכלית בפרט. הביטוח למעשה מעניק לתובע סכום מסוים קבוע בכל חודש, אשר נקרא קצבה. כאמור, במקרים בהם המבוטח אינו יכול להמשיך לעבוד בעבודתו, זאת בעקבות תאונה או מחלה. הקיצבה הינה קריטית במיוחד מכיוון שהיא מהווה תחליף למשכורת החודשית, ושומרת על יציבות וביטחון כלכלי.
 
 

נתן, ראט ושות' - משרד עורכי דין   |   שד' שאול המלך 35 ת.ד 18280 תל אביב 6118201   |   072-33-80-566


נשמח לעמוד לשירותכם: