מאמרים:
תחומי עיסוק:

תביעת תאונת דרכים

תביעת תאונת דרכים 


סיטואציה של תאונת דרכים, תאונת עבודה או כל תאונה אחרת, היא אף פעם לא דבר פשוט ונעים. הרי מדובר על אחד הרגעים הקשים ביותר עבורנו כבני אדם, ובמקום להתעסק בשיקום ובמקום להתעסק בכל מה שאמור לעזור לנו לחזור אל השגרה, אנחנו צריכים להתעסק בבירוקרטיה ואבק מול פקידים כאלה ואחרים. 

אך על מנת שנוכל לתפקד בצורה רגילה, על מנת שנוכל ליהנות מתהליך השיקום הנדרש בשביל שנוכל להתקדם הלאה, הרי שאין לנו ברירה לפעמים אלא להגיש תביעה, בין אם מדובר בתביעת ביטוח לאומי או תביעה כנגד חברת הביטוח שלנו. 

מדי שנה מוגשות אלפי תביעות עבור תשלום פיצויים, מדובר על תביעת תאונת דרכים, תביעת תאונת עבודה או תביעת נכות בגין אירוע אחר. העיקרון הוא, שאם אנחנו חווים אירוע מסוים שבגינו אנחנו צריכים לעבור תהליך של שיקום כזה או אחר, תהליך שלעיתים מחייב אותנו להשתמש במטפלים חיצוניים ולקבל טיפול ארוך וממושך בקופת חולים שלא תמיד אנחנו יכולים לממן אותו בעצמנו, הרי שעומדת לנו הזכות להגיש תביעת תאונת דרכים או תביעת תאונת עבודה, כמובן שזה תלוי בסוג האירוע שאנחנו חווים. 

תביעת תאונת דרכים למשל, היא תביעה כנגד חברת הביטוח של הצד אשר פגע בנו, על פי רוב כמובן זה נהג אשר פוגע בנו והוא אחראי על כך שהיתה תאונה ובגללו אנחנו צריכים לעבור הליך של שיקום וטיפול. כמובן שזה גם מתייחס לשאלת הנזיקין שנגרם לרכב או לכל אלמנט אחר. במסגרת תביעה כזו, אנחנו מציגים ראיות שנפגענו מצד אחד, ומצד שני, שהצד אותו אנחנו תובעים אחראי על התאונה. 
 

כל מקרה של תביעת נכות, בין אם זו בעקבות תביעת תאונת דרכים או תאונת עבודה, חייבת להתבצע על ידי עורך דין שמתמחה בנושא, קרי עו"ד שמתעסק בדיני נזיקין וביטוח. 

דוגמא לכך, זה המשרד שלנו, משרד נתן ראט ושות, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נספק לכם את כל המידע הרלוונטי אודות תביעת תאונת דרכים, עבודה, נכות או כל תבעיעה אחרת. פנו אלינו והצוות שלנו יעזור לכם. 
 

תביעת תאונת עבודה, היא תביעה כנגד המעסיק וחברת הביטוח, בגין תאונה שחווינו בזמן העבודה, חשוב לומר, זה לא חייב להיות בהכרח תאונה שהתרחשה במקום העבודה, זה יכול להיות בדרך לעבודה ומהעבודה,, כמו כן זו יכולה להיות תביעה במסגרת אירוע של העבודה, למשל, טיול או כל דבר אחר.

גם כאן אגב, עומדת לנו הזכות להגיש תביעה לא רק נגד חברת הביטוח והמעסיק אלא גם תביעת ביטוח לאומי, מאחר ולכאורה, מוסד זה אמור לשלם לנו קצבה של אובדן כושר עבודה, טיפולים ושיקום. לכן חשוב מאוד לא לוותר על תביעה שכזו. 

 
 

נתן, ראט ושות' - משרד עורכי דין   |   שד' שאול המלך 35 ת.ד 18280 תל אביב 6118201   |   072-33-80-566


נשמח לעמוד לשירותכם: