מאמרים:
תחומי עיסוק:

עו"ד תאונת דרכים

עו"ד תאונת דרכים


לא מעט עורכי דין מתמחים בנושא של תאונות דרכים ואין זה מפתיע, הרי מדובר על אחד הנושאים הכי בולטים ובוערים שנוגעים כמעט בכל אחד מאיתנו. אנחנו אומנם שומעים בחדשות, בעיקר על הרוגים מתאונות דרכים אך אנחנו שוכחים לא פעם, שמדי יום ישנן עשרות תאונות קטנות, בין אם מדובר בתאונות שהחבלות היחידות שיש כתוצאה מהן זה בכלי רכב, אך יש גם תאונות עם פצועים ברמות כאלה ואחרות, ואותם אנשים אשר מעורבים בתאונות דרכים שכאלה, חייבים להשתמש בשירותיו של עו"ד תאונת דרכים בשביל שמישהו ייצג את האינטרסים שלהם, בין אם זה מול חברת הביטוח, ביטוח לאומי ואפילו מול הצד השני בתאונה. 

עו"ד תאונת דרכים, בין אם מדובר בעו"ד תאונת אופנוע או עו"ד תאונות אחר, עובד במספר מישורים. ראשית, הוא בוחן מה באמת קרה, מדוע נגרמה התאונה, כיצד, מי נפגע, היכן נפגע, מה השפעות הפגיעה. הרי יכול להיות שמדובר בתאונה שהנהג נפגע אך לא נגרם לו זנק מהותי, מצד שני יכול להיות שנגרם לנו נזק שמשפיע על היכולת שלו לעבוד בצורה סדירה, במקרה כזה על עו"ד תאונת דרכים, לחשוב גם על השאלה של אובדן כושר עבודה. 
 

לפני סיום חשוב לומר, עו"ד תאונת דרכים ישר ידע לספר ללקוח שלו שהתהליך לוקח זמן, זה לא מתבצע מהיום להיום, בטח לא תוך זמן קצר, לכן כל לקוח שפונה אל עו"ד תאונת אופנוע או כל תאונהה אחרת, צריך לקחת בחשבון שעליו להתאזר בסבלנות, לשמור את כל מה שצריך בשביל התביעה ולגשת אליה אופטימי אך לא לשכוח להיות מאוד מאוד סבלני בנושא. 

אצלנו במשרד נתן ראט ושות, תקבלו את כל המידע הנדרש והמתבקש בנושא. אנחנו מעסיקים צוות מקצועי של עורכי דין ויעוציים משפטיים. פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם כמהה שיותר מהר. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם בכל סוג של תביעה אשר קשורה לתאונות דרכים, תאונות עבודה או תאונות אחרות. פנו אלינו עוד היום. 
 

עו"ד תאונת דרכים, עובד במישור נוסף, הוא בוחן מה מידת הנזק, האם הנזק נגרם כתוצאה הצד הפוגע ואולי זה נגרם כתוצאה מטעות של הלקוח שלו או מרשלנות ותכנון ליקוי של הרשויות את תוואי הדרך.. בכל מקרה הוא ירצה לדעת מדוע התרחשה התאונה, אחרת הוא לא יוכל להגיע אל חקר האמת ולתבוע את מי שצריך. 

נקודה נוספת היא, מתי התבצעה התאונה. יודע כל עו"ד תאונת עבודה שלא מעט מאותו תאונות שמתרחשות, מעורבים בהם אנשים שהיו בדרך אל או מהעבודה, במקרה כזה יש לערב את המעסיקק ולדרוש ממנו גם פיצוי על התאונה. כמובן שלשם כך הלקוח שלנו צריך להיות במצב שהוא מוכן לתבוע את המעסיק שלו במידת הצורך. 
 
 

נתן, ראט ושות' - משרד עורכי דין   |   שד' שאול המלך 35 ת.ד 18280 תל אביב 6118201   |   072-33-80-566


נשמח לעמוד לשירותכם: