מאמרים:
תחומי עיסוק:

עו"ד אובדן כושר עבודה


במידה ובעקבות בעיה רפואית כזו או אחרת איבדתם את כושר העבודה, חשוב במיוחד לפנות במיידי אל חברת הביטוח, על מנת לקבל את הפיצוי המציע לכם. אך למעשה, המצב כיום הוא כי פעמים רבות חברות הביטוח מתנערות מאחריות, וכאן נכנס לתמונה עו"ד אובדן כושר עבודה. למעשה, התפקיד המרכזי והחשוב ביותר של עו"ד אובדן כושר עבודה הוא לסייע לתובע וללוות אותו לאורך כל תהליך התביעה, תוך משא המתן מול חברת הביטוח וביטוח לאומי, עד לקבל הפיצוי המגיע לו. חשוב ומומלץ לחפש עו"ד אובדן כושר עבודה מקצועי, בעל ניסיון אשר מתמחה בנושא זה, ועזר והשיג פיצוי ללקוחות קודמים. נתן ראט הינו עו"ד אובדן כושר עבודה מומחה ובעל ניסיון רב שנים אשר מתמחה בנושאים כמו אבדן כושר עבודה, תאונה בדרך לעבודה ועוד. כאשר אתם מחפשים עורך דין אובדן כושר עבודה חשוב לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

עורך דין אובדן כושר עבודה

התפקיד המהותי והחשוב ביותר של עורך דין אובדן כושר עבודה הוא למעשה להגיש את התביעה עבור התובע בגין אובדן חלקי או מלא של כושר העבודה. בדרך כלל אובדן זה הינו תוצאה של מחלה או תאונה של המבוטח. כאמור, על התובע להוכיח כי אכן אינו כשיר לעבודה בה עבד לפני המחלה או התאונה, בשלב זה של התהליך הדברים הופכים למורכבים יותר, ולכן עזרה מצד עורך דין אובדן כושר עבודה יכולה לסייע ולקדם את התהליך, עד לקבל הפיצוי המגיע לתובע.

תאונה בדרך לעבודה

ישראלים רבים סבורים כי תאונת עבודה הינה תאונה אשר מתרחשת אך ורק בתוך כותלי מקום העבודה, אך למעשה, תאונה בדרך לעבודה נחשבת לתאונת עבודה גם כן ויכולה לזכות את המבוטח בזכויות במוסד לביטוח לאומי. תאונות יכולות להתרחש בכל עת ובכל מקום, כאשר המבוטח נמצא בדרך לעבודה, או בדרך חזרה מהעבודה, ונפגע כתוצאה מתאונה, זו על פי החוק, תאונת עבודה לכל דבר. ע״וד נתן ראט הינו עורך דין מומחה ובעל משרד עורכי דין מנוסה ומקצועי אשר מתמחה בנושאי נזיקי.

אבדן כושר עבודה

אבדן כושר עבודה מתרחש במצבים בהם אדם אינו יכול לעבוד בעקבות תאונה או מחלה, בעיסוק אשר מתאים להשכלה ולמקצוע שלו. כמו כן, ישנו אובדן זמני, ואובדן לצמיתות.
 
 

נתן, ראט ושות' - משרד עורכי דין   |   שד' שאול המלך 35 ת.ד 18280 תל אביב 6118201   |   072-33-80-566


נשמח לעמוד לשירותכם: