מאמרים:
תחומי עיסוק:

עורך דין לנזיקין וביטוח


התחום של עורך דין לנזיקין וביטוח הינו מגוון ורחב, וכולל בתוכו היצע רב תחומים כגון נזקי גוף, נזקי רכוש, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות תלמידים, תביעות ביטוח, אובדן כושר עבודה ועוד. למעשה, תפקידו של עורך דין לנזיקין וביטוח הינו לטפל בנושאים אלה ולסייע ללקוח לקבל את הפיצוי המגיע לו, לצד כל הזכויות הרלוונטיות. התנהלות נכונה ומקצועית מצד עורך דין לנזיקין וביטוח יכולה לעזור ללקוח לקבל את הפיצוי המגיע לו מהגורם הרלוונטי תוך מינימום כאבי ראש, פרוצדורות וזמן המתנה ארוך. נתן ארט הינו עורך דין לנזיקין וביטוח אשר מתמחה בתחום נזיקין וביטוח ומנוסה בהתנהלות מול כל הגורמים הרלוונטים וחברות הביטוח, תוך ליווי הלקוח עד לקבלת הפיצוי הנדרש.

נזיקין וביטוח

נזיקין וביטוח הינו תחום רחב אשר משתרע על מגוון תביעות בגין פגיעות מסוגים שונים כגון תאונות עבודה, תאונות דרכים, ועוד. כיום, העובדה כי נגרם נזק כזה או אחר ללקוח אינה מספיק, לכן עזרה מקצועית מצד עו"ד נזיקין וביטוח יכולה בהחלט לתרום ולהפוך את כל התהליך לפשוט יותר מול הביטוח הלאומי. כמו כן, עו"ד לנזיקין וביטוח מתמחה במשא ומתן מול חברות הביטוח אשר פעמים רבות נוטות להתנער מאחריות ומהכיסוי הביטוחי. על מנת לקבל את הפיצוי ולעבור את התהליך בשלום, יש צורך במקצועיות ומומחיות וזהו בדיוק התפקיד של עורך הדין אשר מתמחה בתחום.  

עו"ד נזיקין וביטוח

נזקים יכולים לקרות לכולנו, ותמיד מדובר באירוע בלתי צפוי, בין אם מדובר על אירוע במקום העבודה, ברחוב, בחנות ציבורית או בבית. תביעות נזקין פונות למעשה אל הגוף האחראי אשר גרם לנזק, ודורשות את הפיצוי המתאים. מדי יותר אירועים מסוג זה מתרחשים ולכן שירותיו של עו"ד נזיקין וביטוח הינו קירטי וחשוב במיוחד. ע״וד נתן ארט מתמחה בתחומי הנזיקין, תביעות ביטוח, רשלנות רפואית, תאונות דרכים ועוד, ומעניק לכל לקוח ליווי צמוד, אישי ומקצועי עד למתן הפיצוי המגיע לו.

עו"ד לנזיקין וביטוח

מומלץ כי כל תביעה הקשורה לתחום הנזיקין תהיה מלווה על ידי עו"ד לנזיקין וביטוח אשר מחזיק בידע רב ובכלים הנכונים והמקצועיים ביותר להגשת התביעה, תוך הפעלת שיקול דעת, אומדן הנזק והיקף הפיצוי, וליווי אישי של התובע לאורך כל התהליך, מתחילתו ועד סיומו.
 
 

נתן, ראט ושות' - משרד עורכי דין   |   שד' שאול המלך 35 ת.ד 18280 תל אביב 6118201   |   072-33-80-566


נשמח לעמוד לשירותכם: