מאמרים:
תחומי עיסוק:

עורך דין חוזה דירה

עורך דין חוזה דירה 


אחת ההמלצות הראשונות שמקבל כל זוג צעיר אשר עומד לרכוש דירה או אפילו לשכור, היא לחפש עורך דין חוזה דירה אשר יעזור להם להבין אותו, יעזור להם למצוא בו מוקשים ולנהל עבורם את המשא ומתן מול בעלי הדירה, אלא שמתכננים למכור אותו או להשכיר להם אותו. 

הסיבה לכך שיש לקחת עורך דין חוזה דירה הוא דבר לא פשוט ולא הכי ברור לפעמים, אך גרוע מכך, הוא דבר מאוד מגביל. מי שאי פעם שכר דירה יודע למה הכוונה, מדובר סיטואציה מאוד לא נעימה עבור השוכרים, הם מוצאים את עצמם מול חוזה שיש בו מאות סעיפים שונים שעליהם לעמוד בו, וכל סעיף אם לא עומדים בו, הרי שאנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב של הפרת חוזה, סיטואציה שאף עורך דין לא מאחל אותו לאף אחד, בטח לא ללקוח שלו. 

עורך דין חוזים במרכז הארץ או בכל אזור ארץ, ידע כיצד לפרש את החוזה, כיצד להבין ולנתח אותו. הוא ידע לעבור על החוזה ולגלות האם הסעיפים אשר כתובים בו הם סבירים ומתאימים לעסקאות מקרקעין. חשוב להדגיש, כל בעל דירה, בין אם הוא רוצה למכור או לשכור דירה, משתמש בשירותיו של עו"ד חוזי מכר לדירה או חוזי שכירות, לכן גם זכותנו להשתמש בעורך דין חוזה דירה בשביל שיעזור לנו להבין במה מדובר והאם החוזה מתאים למה שאנחנו מחפשים. אם הצד השני איננו מעוניין שנשתמש בעורך דין, עלינו לשאול את עצמנו מדוע והאם זה קשור לעובדה שיש בחוזה נקודות שהוא לא רוצה שאנחנו נשים לב אליו או לחילופין, הוא לא רוצה שנערער על מה שהוא כתב.
 
במקרים של עסקאות מקרקעין גדולות, אז נהוג ששני הצדדים לא מתערבים ומי שעושה את כל התהליך זה עו"ד חוזי מכר לדירה או לשטח, משני הצדדים. הם מנהלים את המו"מ, מנסחים את החוזה וכל השאר. לעומת זאת בעסקאות קטנות, למשל עסקאות שכירות של דירות, הרי שנהוג לשכור את שירותיו של עורך דין חוזה דירה, אך כל התהליך מתבצע בין בעל הדירה לשוכר הפוטנציאלי. ההסבר הוא שמדובר בעסקה קטנה ואין טעם לשכור את שירותיו של עורך דין שינהל מו"מ בסכומים כאלה. 

לפני סיום חשוב לומר, עורך דין חוזים במרכז או בכל מקום אחר בארץ, צריך להכיר לא רק את החוזה עצמו אלא גם את השוק בו הוא פועל, על מנת להיות מסוגל לקבוע, האם החוזה סביר או לא. 
 

אם אתם רוצים ליהנות משירותיו של משרד עו"ד חוזי מכר לדירה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, משרד נתן ראט ושות, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב. פנו אלינו עוד היום הצוות שלנו עומד לרשותכם בכל שעה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל.
 
 

נתן, ראט ושות' - משרד עורכי דין   |   שד' שאול המלך 35 ת.ד 18280 תל אביב 6118201   |   072-33-80-566


נשמח לעמוד לשירותכם: